Ismét prímák a Nádudvari diákok

Sokszor merül fel kérdésként, hogy a mai világban mire lehet menni egy népi kézműves szakmával. Diákjaink évről évre bizonyítják, hogy a tehetség, az elhivatottság ebben a szakmában is sikereket von maga után. Az idei évben tizenharmadik alkalommal adta át a Docler cégcsoport a Junior Prima Díjat Népművészet és közművelődés kategóriában. A díjakat Árendás Péter, a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem docense, valamint Gattyán György üzletember képviseletében, a Docler cégcsoport kommunikációs vezetője, Nemes Tamás adta át! A tíz díjazott fejenként 2 millió forintban is részesült, amelyből a tíz tehetség az eddigi szakmai munkáját, karrierjét tudja továbbépíteni. Egykori diákjaink közül négyen vehették át a díjat: Bozzay Klári bőrműves, kártyaszövő, Koós Dezső bőrműves, Demjén Dorottya nemezműves, és Marton Károly nemezműves, szűrkészítő. Gratulálunk!