A digitális tanrend elrendeléséről

Kedves Szülők!

Iskolánkban a kormány mai döntése – 14/2020. (XI.10) EMMI határozat- alapján előreláthatólag 2020. december 10-ig digitális tanrendben folytatódik az oktatás. Közösségünket eddig elkerülte a vírus, de most kénytelenek vagyunk mi is távoktatásban dolgozni. A jelenleg kialakult helyezettel, a digitális tanrenddel kapcsolatos változások esetében hivatalos értesítést fognak kapni az iskolától.

A honlapunkon, a DOKUMENTUMOK – ISKOLA DOKUMENTUMAI fülön megtalálják az intézmény digitális munkarendre vonatkozó eljárásrendjét. Ennek záró melléklete a pedagógusok heti konzultációs rendjét tartalmazza. Kérem Önöket, hogy az ott meghatározott időpontban keressék a kollégákat, és segítsék gyermekük otthoni tanulását!

Vigyázzanak magukra, vigyázzunk egymásra!

                                                                                          Benő – Nagy Réka igazgató

                                                                                                                            

Kelt.: Nádudvar, 2020. november 10.