November

November 5.-én

•  Iskolai nyílt napon fogadtuk az érdeklődő diákokat és kísérőiket. A beiskolázáshoz segítünk a tájékozódásban és a választásban, hiszen a felvételi jelentkezés idejéig várjuk az érdeklődőket minden szerdán 10-15 óra között a szakiskola tanműhelyeiben. A látogatás során általános tájékoztatót kapnak az érdeklődők, majd lehetőségük van megtekinteni a szakmai műhelyeket gyakorlati oktatás közben.

Nov 5-2

Bosztonban jártunk

Benő Tamás nádudvari szakoktató Bostonban

November 10.-én

Márton nap

November 19.-én

• Iskolai kirándulás Budapestre.

Tematikus iskolai napon a Parlament és Néprajzi Múzeum megtekintése. A látogatás a társadalmi, állampolgári és gazdasági ismeretek illetve az általános néprajz és szakmai néprajz ismeretei elsajátítását célzó tantárgyak keretében valósult meg. Az utazó diákok létszáma 70 fő volt, míg a kísérők létszáma 7 fő