Rendkívüli felvételi eljárás

Kezdetét vette a rendkívüli felvételi eljárás
a 2015/2016. tanévre

A 20/2012. (VIII. 31.) EMMI rendelet 43. § és a 35/2014. (IV. 30.) EMMI rendelet 2. sz. mellékletében foglaltaknak megfelelően intézményünk rendkívüli felvételi eljárást hirdet a 2015/2016. tanévre. A rendkívüli felvételi eljárásban új jelentkezési lapot kell benyújtani a felvételt meghirdető iskola által meghatározott formában és időpontig. Ennek keretében azok a tanulók is felvételt nyerhetnek valamely középfokú oktatási intézménybe, akiknek ez a normál felvételi eljárásban valamiért nem sikerült.

A rendkívüli felvételi eljárásról tudni kell:

• a tanulóknak egyénileg kell intézniük a jelentkezést.
  • www.nadudvariszakiskola.hu honlapról letölthető a jelentkezési lap
  • a tanköteles tanulóknak kötelező az iskolaválasztás abban az esetben is, ha sikertelen volt a felvételi vizsgájuk.
  • a jelentkezési lapokat személyesen az iskolatitkári irodában, vagy postai úton az iskola címére várjuk
  • Felvételi vagy egészségügyi alkalmassági beszélgetésre** május 15-én kerül sor. Pontos időbeosztást a jelentkezés leadásakor kap a tanuló.
  • A jelentkezési lapokat 2014. május 06-tól május 14-ig, délutánonként 14:00 és 16:00 óra között várjuk.
  • Felvételi döntés: beérkezés hetének végén az eredményről írásban tájékoztatjuk

Rendkívüli felvételi eljárásban
**A rendkívüli felvételi eljárás keretében csak azoknak a tanulóknak kell részt venniük felvételi elbeszélgetésen vagy egészségügyi alkalmassági vizsgálaton, akik a hagyományos eljárásban nem jelölték meg Iskolánkat, vagy megjelölték ugyan, de akkor nem jöttek el a motivációs napra/egészségügyi alkalmassági vizsgálatra.
Az alábbi szakmákra várunk jelentkezőket

Tanulmányi terület kódja Szakma/ szakmacsoport megnevezése

07 Népi kézműves – népi bőrműves
03 Népi kézműves – szőnyegszövő
08 Számítógép-szerelő, karbantartó

Akinek bármilyen kérdése van a rendkívüli felvételi eljárással kapcsolatban, kérjük, hogy forduljanak hozzánk bizalommal, a megadott elérhetőségeken!
Személyesen: 4181, Nádudvar, Fő út 135, Kollégium épülete 5. iroda
Telefonon: 06-54-580-438, 06-20-5919462