Motivációs Nap

Tisztelt szülők, kedves leendő diákunk!

A járványhelyzet miatt az elmúl években az érdeklődők és számunkra is egyaránt várt Motivációs Napunkat nem tudjuk megszervezni a hagyományos módon. Szeretnénk azonban annak lehetőségét biztosítani, hogy a szülők online formában találkozzanak intézményünk vezetőjével és mestereivel.

A március 8. és 12. közötti héten minden nap egy-egy mesterrel tudnak majd megismerkedni, várhatóan 16.30-tól 17.30-ig tartó időszakban. Ekkor tájékozódhatnak a választott mesterségekkel kapcsolatban, kérdéseket tehetnek fel tanárainknak.

A találkozók nem nyilvánosak, a Google Meet-en tartott órák linkjeit és a kollégák beosztását e-mailben elküldjük azoknak, akik hozzánk jelentkeztek. Amennyiben a hét folyamán nem kapna tőlünk levelet, arra kérjük, hogy jelezze azt a titkarsag@nadudvariszakiskola.hu címen!

Köszönjük!