GINOP 6.1.3-17 Idegen nyelvi készségek fejlesztése kérdőív

A Berettyóújfalui Szakképzési Centrum pályázni kíván a GINOP-6.1.3-17 felhívás keretein belül a 16 és 65 év közötti életkorú lakosság idegennyelvi kompetenciáinak fejlesztésére. A pályázat segíti a jelentkezőket abban, hogy lehetőségük nyíljon a munkaerőpiaci szempontból fontos – így idegen nyelvi – készségek megszerzésére. A program támogatja az idegen nyelvi készséggel nem vagy alacsony szinten rendelkező célcsoport számára szervezett képzésektől kezdődően a készséget magasabb szintre fejlesztő célzott felnőttképzési programok elindítását. A pályázat benyújtásához szükséges az igények felmérése. Hajdú-Bihar megye egész területéről várjuk az érdeklődőket! Amennyiben szeretne valamelyik tagintézményünkben ingyenes nyelvoktatásban részt venni, kérjük, töltse ki a kérdőívet!

A kérdőív kitöltése nem minősül jelentkezésnek, anonim és csupán néhány percet vesz igénybe!

Válaszait a “Küldés” gombbal véglegesítheti. Az online kérdőív linkje:

https://goo.gl/forms/bpcFMYkDzydpPUNC2