Segítség iskolakeresőknek

Tudjátok-e?

Segítség iskolakeresőknek

• Nappali tagozatra az járhat, akinek még nincs államilag elismert szakképesítése és az adott szakképzés utolsó tanévének kezdete előtt nem tölti be a 25. életévét
    • A tanuló attól az évtől kezdődően, amelyben iskolai rendszerű szakképzésben az első szakképesítését megszerezte, új tanévet a második szakképesítés megszerzésére irányuló képzésben kizárólag felnőttoktatásban kezdhet.
    • A tanuló, ha huszonötödik életévét betölti, kizárólag felnőttoktatásban kezdhet új tanévet.
  • Hozzánk esti munkarend szerinti felnőttoktatásra az járhat, akinek nincs, vagy csak egy államilag elismert szakképesítése van (a ráépülés, vagy diploma nem számít második szakképesítésnek) és elmúlt 16 éves.

2015/2016-os tanév kézműveseinek záró kiállítása, megtekinthető augusztus 1-ig a nádudvari Ady Endre Művelődési Központ kiállítóterében